Subaru Legacy (BM/BR) 2.0D, 1998ccm, 110kW (150PS)

Ako dosiahnuť vyšší výkon, ekonomiku prevádzky (nižšiu spotrebu) a pôžitok z jazdy s tvojim autom Subaru - bezpečne, ľahko a montáž je hračkou.

Máme pre teba PowerBox naprogramovaný presne na tvoje auto Subaru Legacy (BM/BR) 2.0D, 1998ccm, 110kW (150PS). Tento vysoko sofistikovaný, mikorprocesorom riadený box, zapojíš jednoducho, používa totiž rovnaké konektory ako tam dal výrobca auta. Nie je potrebné nič strihať ani upravovať. To teda znamená, ľahkú inštaláciu, ktorá zaberie pri väčšine vozdiel pár minút tvojho času.

Objednaj si plne digitálny box PowerBox dnes, zapoj ho a pocíť ten rozdiel.

Typ Výkon v kW Výkon v HP Krútiaci moment Graf Cena Kúpiť
Sériový výkon 110 kW 150 HP 350 Nm
CPA PowerBox Pro 138 kW (+25%) 188 HP (+25%) 424 Nm (+21%) 185.00 €
CPA PowerBox Ultra 142 kW (+29%) 193 HP (+28%) 434 Nm (+24%) 299.00 €
Uvedené parametre sú maximálne hodnoty dosiahnutelné v ideálnych podmienkach pri nastavení boxu na maximálne hodnoty povolené RJ motora a závisia od typu motora, softwaru, stavu snímačov a taktiež opotrebenia motora.

Späť na modely Subaru

PowerBox pracuje v harmónii s riadiacou jednotkou auta (ECU), všetky ochranné prvky motora zostávajú zachované na 100%. Jednotka je od výroby nastavená tak, aby dávala optimálne navýšenie výkonu a ekonomiku prevádzky, ak však požaduješ vyšší výkon, môžeš si ho prispôsobiť. Navyše box môžeš kedykoľvek vybrať a kábel prepojiť s dodávanou prepojkou a z auta máš opať sériovku, takže sa nemusíš báť o stratu záruky u výrobcu, resp. v servise.

Rozdiel v jazde budeš cítiť okamžite po inštalácii boxu. Auto bude akcelerovať rýchlejšie, nebudeš musieť podraďovať tak často a chod motora bude plynulejší. Celkovo tvoj zážitok z jazdy bude lepší.


Otazka

Prečo nenastavil takto auto už výrobca?

Výrobcovia vozidiel sa musia prispôsobiť všetkým medzinárodným trhom kam bude auto dovážané a tak nastavia auto na nejakú štandardnú hodnotu. Auto je potom schopné prevádzky aj v teplých oblastiach, aj v oblastiach s krutou zimou. My využijeme tento potenciál a otvorime nevyužité možnosti motora. Mnoho krajín má limity, ktoré obmedzujú využiť potenciál motora naplno, či už z legislatívneho hľadiska, poistenia, emisií a kvality paliva. Avšak aj výrobcovia sami často ponúkajú rôzne výkonové varianty z jedného modelu a to len úpravou riadiacej jednotky.

PowerBox PRO PowerBox ULTRA

PowerBox PRO

PowerBox PRO charakterizuje: jednoduchá inštalácia, digitálna technológia, nižšia spotreba paliva, hlinníkový a vodeodolný obal boxu, dodávka obsahuje komplet príslušenstvo na motnáž + kábel.

PowerBox ULTRA

PowerBox ULTRA charakterizuje: jednoduchá inštalácia, digitálna technológia, nižšia spotreba paliva, analýza dát 32Mio za sekundu, funkcia ochrany motora, hlinníkový a vodeodolný obal boxu, dodávka obsahuje komplet príslušenstvo na motnáž + kábel.

Tuning box vylepšuje celkovú efektívnosť motora, dodáva vyšší krútiaci moment a tak môžeš preraďovať skôr rýchlostné stupne. A čím skôr preradíš na najvyšší rýchostný stupeň, tým je spotreba nižšia. Pri nižšej rýchlosti, nie je často potrebné podraďovať, nakoľko ťah motora sa posunul nižšie do stredných otáčok. To znamená, že môžeš dosiahnuť lepšiu spotrebu. Záleží však najmä od tvojho štýlu jazdy.
PowerBox ti umožní:

• Zvýšiť výkon motora až do 30% oproti sériovému modelu
• Odomknúť potenciál motora, box je TUV certifikovaný
• Odstrániť box keď to nie je vhodné, napr. servis a pod.
• Byť neviditeľný, nie je zistiteľný a nedá sa vymazať pri servisných úkonoch
• Nechať pôvodný pôvodný sotvér auta v riadiacej jednotke
• Menej tlačiť na plynový pedál a tak šetrí tvoju penaženku
• Spĺňať emisné a technické kontroly
• Nasadiť box na automatické aj manuálne prevodovky
• Neporušiť záručné podmienky a predsa navýšiť výkon
• Posunúť krútiaci moment do nižších otáčok, vhodné do mesta
V inštalačnom balíku sa nachádza:

1× Box - elektronická jednotka
1× Inštalačný kábel vhodný pre zapojenie vo vašom vozidle
1× Inštalačná príručka
1× Sk manuál a návod na dodatočný tuning výkonu.
6× Sťahovacích pások pre bezpečnú montáž a uchytenie jednotky


Máš nejaké otázky?

Sme tu na to, aby sme ti pomohli odpovedať na tvoje otázky.
Napíš nám, alebo si prečítaj časté otázky.